» Вестерн

Вестерни українською онлайн

1 сезон
Тріган
26 серій з 26
Рік: 1998
Тривалість: 24 хв.
Країна: Японія
Багато піску, «ковбойських» капелюхів, наїзників з рушницями та великими пістолетами, салуни і дуелі на маленьких вуличках. Типовий сюжет вестерну про «Дикому Заході». Однак якщо вестерн «приправлений» сучасними елементами, то це вже щось зовсім інше. Стали класикою картини і пейзажі доповнюють сталеві маніпулятори (замість звичних людських кінцівок), гігантські і фантастичні..
Дивитись онлайн
28 лютого 2019
2 сезон
Вокер, Техаський рейнджер
1 серія з 21
Рік: 1994
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Грабіжник банків Харріс, засуджений до 15-ти років в'язниці, здійснює втечу, і направляється в Мідленд, штат Техас. Це він даремно, адже всім відомо, що найбагатша штат США надійно вартують техаські рейнджери, на чолі з невтомним Уокером. Напарник не бачить в цьому логіки, адже це місто дуже далеко від мексиканського кордону. Але для Уокера все ясно, як білий день, адже тут..
Дивитись онлайн
17 січня 2019
2 сезон
Вокер, Техаський рейнджер
17 серій з 23
Рік: 1993
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Роль головного героя в серіалі зіграв неповторний Чак Норріс. Крутий Вокер завжди бореться за справедливість. Це людина, яка має залізні принципи, через які він ніколи не переступить. У нього є сила, витримка та почуття обов'язку, він готовий допомогти не тільки своїм друзям, але і будь-якій людині, якій насправді потрібна його допомога. Якби не він та його команда, багато..
Дивитись онлайн
17 січня 2019
1 сезон
Вокер, Техаський рейнджер
3 серії з 3
Рік: 1993
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Головний герой серіалу суворий моральних підвалин і вірний своїм принципам. За друга він горою, а злочинця ніколи в житті не упустить. Може він такий тому, що в його крові тече кров індіанських сміливих предків воїнів. Ще в дитинстві його дідусь дав йому прізвисько Самотній орел. Все його дитинство приходило в жаркому Техасі, де будучи дорослим він встане на захист міста та..
Дивитись онлайн
17 січня 2019
1 сезон
Знебожені
7 серій з 7
Рік: 2018
Тривалість: 1 год. 10 хв.
Країна: США
Режисер: Скотт Френк
Серіал «Знебожені», що транслюється телеканалом Netflix сплітає в собі дві сюжетні лінії, що йдуть паралельно. З одного боку - це повсякденне життя містечка Ла-Бель, штату Нью-Мексико, в якому через велику аварію на місцевій шахті загинули практично всі чоловіки. У живих залишився лише міський шериф і кілька хлопчаків. Друга сюжетна лінія - балада Дикого Заходу про колишнього..
Дивитись онлайн
16 жовтня 2018
1 сезон
Син
10 серій з 10
Рік: 2017
Тривалість: 50 хв.
Країна: США
Цей багатосерійний вестерн знятий за однойменним твором Філіпа Мейєра і показує нам очима головного героя, літнього землевласника - Ілай, як мінливі часи і громадянські війни «вбивають» такий знайомий і звичний уклад життя Дикого Заходу, в його рідному штаті, та й в країні теж. Величезні ранчо приходять в запустіння, пастухів - ковбоїв все рідше наймають для перегону худоби на..
Дивитись онлайн
11 серпня 2018
2 сезон
Край "Дикий Захід" / Світ «Дикий Захід» / Західний світ
10 серій з 10
Рік: 2017
Тривалість: 60 хв
Країна: США
Події серіалу розгортаються у футуристичному розважальному парку, де роботи допомагають людям втілювати їхні фантазії, розігруючи сцени з давніх часів. Але парк виходить з ладу, роботи більше не під контролем власників, і двоє гостей парку опиняються під прицілом стрільця-андроїда.
Дивитись онлайн
6 липня 2018
1 сезон
Край "Дикий Захід"  / Світ «Дикий Захід» / Західний світ
10 серій з 10
Рік: 2017
Тривалість: 120 хв
Країна: США
Події серіалу розгортаються у футуристичному розважальному парку, де роботи допомагають людям втілювати їх фантазії, розігруючи сцени з минулих часів. Але парк виходить з ладу, роботи виявляються надані самі собі, і двоє гостей парку знаходять себе на прицілі стрілка-андроїда.
Дивитись онлайн
6 червня 2018

В традиційному розумінні вестерн - справжнє американське творіння. Однак, подібні серіали отримали популярність у всьому світі, і тут немає нічого дивного, адже вони заворожують та змушують захоплюватися ними! Дивитися кращі серіали вестерни українською онлайн безкоштовно ви можете на нашому сайті без реєстрації та інших обмежень! Перші стрічки цього жанру з'явилися ще в 1989 році, і з цього часу багато подивилися на Дикий Захід з іншої сторони. Такі кінострічки мають ряд суттєвих відмінностей від інших творів цього жанру. Одне з них - помірна кількість діалогів, але в той же час, яскравих сцен з пострілами та їздою на конях. Також серіали мають й іншу впізнавану рису - своєрідна музична складова, яка супроводжує героя під час значущих подій.