» Історія

Історії українською онлайн

1 сезон
Проект «Синя книга»
10 серій з 10
Рік: 2019
Тривалість: 45 хв.
Країна: США
Сюжет серіалу Проект «Синя книга» відправляє глядачів в п'ятдесяті роки минулого століття. У центрі уваги сюжету виявляється астроном Джон Аллен Хінек, який разом з капітаном військово-повітряних сил Сполучених Штатів Америки Майклом Квінном займається розслідуванням дивних документів, що свідчать про появу в небі непізнаних літаючих об'єктів. Невже все історії про інопланетян..
Дивитись онлайн
15 березня 2019
5 сезон
Вікінги
20 серій з 20
Рік: 2017
Тривалість: 45 хв.
П'ятий сезон популярного серіалу, який розповідає про Рагнар Лодброк, відважного вождя племені вікінгів, який зміг вписати своє ім'я в світову історію, як правитель одного з найбільш вольових, сильних і непохитних держав. Головний герой цього серіалу об'єднує королівства і племена вікінгів, щоб створити сильне величезна держава, здатне перемогти будь-якого недоброзичливця...
Дивитись онлайн
3 березня 2019
4 сезон
Вікінги
20 серій з 20
Рік: 2016
Тривалість: 45 хв.
Про їхні подвиги і войовничому вдачу складають легенди. Перед їх полководцями і богами тріпоче весь світ. Вони - вікінги. Вільному войовничому народу, що проживає на скандинавських землях, не чужі прості людські емоції і почуття. Вони так само як і всі ведуть свій побут, так само як і всі намагаються прожити в цьому небезпечному і жорстокому світі, так само як всі люблять і..
Дивитись онлайн
3 березня 2019
1 сезон
Знедолені
6 серій з 6
Рік: 2018
Тривалість: 1 год.
Режисер: Том Шенкленд
Серіал є адаптацією однойменного роману Знедолені французького письменника Віктора Гюго. Сюжет розгортається навколо колишнього ув'язненого Жана Вальжана, який за невеликий проступок пробув на каторзі дев'ятнадцять довгих років. Він усіма силами намагається втекти від свого важкого минулого, в той час як непохитний інспектор Жавер продовжує його переслідувати. Це також історія..
Дивитись онлайн
18 лютого 2019
2 сезон
Величне століття. Імперія Кесем
84 серії з 84
Рік: 2016
Тривалість: 46 хв.
Країна: Туреччина
Завдяки своїй красі юна Анастасія, що потрапила в гарем Ахмеда I, отримала ім'я Мехпейкер, що в перекладі означає луноликих. Сам же султан почав називати її Кесем, Сама Кохана, хоча за деякими джерелами вона ніколи не була абсолютною фавориткою. Чотирнадцять років вона провела поряд з султаном, народивши йому тринадцять дітей, і він ніколи і ні в чому їй не відмовляв. Після..
Дивитись онлайн
18 лютого 2019
1 сезон
Імперія
2 серії з 2
Рік: 2005
Тривалість: 2 год.
Країна: США
Події серіалу Імперія відбуваються в 44 році від Різдва Христового в Стародавньому Римі. Гине великий Цезар від змови сенату, і внаслідок цієї події розгортається жорстока і кривава бійня за владу. Поки ніхто підозрює, що Імператор встиг залишити заповіт, і вся влада повинна перейти його родичу Октавіус, незважаючи на його юні роки. Юнак готовий з повною відповідальністю..
Дивитись онлайн
8 лютого 2019
1 сезон
Осушення океану
9 серій з 10
Рік: 2018
Тривалість: 47 хв.
Режисер: Марк Тілі
Сучасні технології задіяні всюди. У повсякденному житті ми навіть не можемо уявити себе без гаджетів. Однак багато хто з нас навіть не можуть подумати про те, які видатні досягнення технології використовуються в наукових дослідженнях. Вчені використовують передові розробки, які допомагають їм вивчати нашу планету. Саме завдяки хитромудрим пристроїв люди постараються дістатися..
Дивитись онлайн
28 січня 2019
3 сезон
Божевільні
13 серій з 13
Рік: 2009
Тривалість: 47 хв.
Країна: США
Життя головного героя кипить з кожним днем, ще б пак, адже він живе у величезному Нью-Йорку в найенергійнішу час, в якому все змінюється з неймовірною швидкістю. Шістдесяті - прекрасна пора в якому до зльоту йде рекламне агентство з досить цікавою назвою Стерлінга-Купер. На чолі цієї компанії варто директор - Дон Дрейпер, досить розумний, вкрай егоїстичний, а головне - він..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
2 сезон
Божевільні
13 серій з 13
Рік: 2008
Тривалість: 47 хв.
Країна: США
Другий сезон приголомшливо інтригуючою, драматичної і дуже емоційно живої картини продовжує оповідати про головного героя, чоловікові на ім'я Дон Дрейпер, що є главою рекламного агенства. Не так давно він зрозумів, що його справи знаходяться в досить скрутному становищі і вирішив все виправити. Спочатку йому здавалося, що він на коні, але кожен раз, коли він майже сягав своєї..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
1 сезон
Божевільні
13 серій з 13
Рік: 2007
Тривалість: 47 хв.
Країна: США
Божевільні - енергійна і вкрай непередбачувана американська драма, яка переносить глядацьку аудиторію в шістдесяті роки минулого століття. Саме в цей час відчуває великі проблеми головний герой картини, чоловік на ім'я Дон Дрейпер, який є керівником рекламного агентства. І ніякого-небудь, а «Стерлінг-Купер», що знаходиться на найпопулярнішій нью-йоркської вулиці Медісон...
Дивитись онлайн
21 січня 2019
1 сезон
Історія про нас
3 серії з 6
Рік: 2017
Тривалість: 40 хв.
Країна: США
Морган Фрімен запрошує глядачів до перегляду авторського проекту, в якому він буде вести розмову на різні теми, які стосуються найважливіших проблем сучасності. Головний герой - відомий актор, режисер і автор численних документальних шоу. Морган не соромиться висловлювати свою думку і аналізувати погляди інших людей. Кожен новий епізод - це найважливіша і гостра проблема,..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
1 сезон
Містер Селфрідж
10 серій з 10
Рік: 2013
Тривалість: 47 хв.
Телесеріал Містер Селфрідж - це красива, фатальна і дуже яскрава історія розповідає про долю та досить зухвалі плани і дії, які здійснював відомий, молодий американський підприємець на прізвище Селфрідж. Відвідавши на початку двадцятого століття модний, але дуже скупий на магазини і розваги Лондон, він усвідомив, що місцеві жителі позбавляють себе можливості відірватися на..
Дивитись онлайн
6 січня 2019
1 сезон
Корольок - пташка співоча
36 серій з 36
Рік: 2013
Тривалість: 1 год. 30 хв.
Країна: Туреччина
Феріде, що втратила матір у віці 5-ти років, віддають на навчання в пансіон через те, що її батько повинен терміново повернутися на службу. Нещодавно втратила матір, Феріде змушена розлучитися і з батьком. Це було останнє прощання з батьком, останнім дотик... Коли Феріде виповнюється 12 років, її тітку Бесім сповіщають про загибель батька. Життя по одному забирає улюблених нею..
Дивитись онлайн
29 грудня 2018
2 сезон
Воїн всіх часів
13 серій з 14
Рік: 2010
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Режисер: Тім Прокоп
Бойові експерти, науковці та лікарі зібралися на спеціальному майданчику, щоб змоделювати смертельний поєдинок між двома найгрізнішими воїнами свого часу. У кожній серії на манекенах і свинячих тушах буде випробувано всю відому смертельну зброю - в спробі дізнатися, яке з них залишає жертві найменше шансів на виживання. А в кінці серії телепередачі Воїн всіх часів ви зможете..
Дивитись онлайн
25 грудня 2018
1 сезон
Воїн всіх часів
7 серій з 10
Рік: 2009
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Режисер: Тім Прокоп
Пірат чи лицар, майстер шаоліня чи монки, агент КДБ чи ЦРУ? Чк можуть завершиться смертельний двобій між цими бійцями, якщо вони зіткнуться обличчям до обличчя? Порівняйте зброю та бойові навички воїнів різних епох, щоб визначити сильнішого. Експерти протестують спорядження, розкажуть про тренування бійців, а потім змоделюють сутичку між ними, щоб перевірити воїнів у реальному..
Дивитись онлайн
25 грудня 2018
1 сезон
Пташиний спів
2 серії з 2
Рік: 2012
Тривалість: 1 год. 24 хв.
Режисер: Філіп Мартін
В основу цього телесеріалу ліг роман письменника з Великобританії - Себастьяна Фолкса «Спів птахів». Телесеріал розповідає про пригоди Стівена Рейсфорда. Події розгортаються як до подій Першої світової війни, так і після неї. Коли йдуть криваві бої на півночі Франції, молодий Стівен мучиться від спогадів про його минуле кохання до однієї милої дівчини з Франції. Йде війна і..
Дивитись онлайн
10 грудня 2018
1 сезон
Біблія
10 серій з 10
Рік: 2013
Тривалість: 50 хв.
Наймасштабніша екранізація біблійних сюжетів, як стверджують автори, знята в дусі сучасних історичних серіалів з додаванням до живих сцен - комп'ютерної графіки. Історії про Ноїв ковчег, вихід з Єгипту під проводом Мойсея, народження, смерті і воскресіння Ісуса. Серіал складається з 10 ключових оповідань. Починаючи від книги Буття і закінчуючи книгою Одкровення. Відтворити і..
Дивитись онлайн
4 грудня 2018
1 сезон
Величне століття. Нова володарка
84 серії з 84
Рік: 2015
Тривалість: 46 хв.
Країна: Туреччина
Юна Анастасія потрапила в гарем Ахмеда I з Греції. Своєю красою вона заслужила ім'я Мехпейкер. Від султана Мехпейкер отримала ім'я Кесем (Найулюбленіша), проте, за деякими джерелами вона ніколи не була абсолютною фавориткою. За 14 років поруч з Ахмедом I Кесем народила йому 13 дітей. За словами сучасників, падишах ні в чому не відмовляв султанші, але вона була досить розумна,..
Дивитись онлайн
29 листопада 2018

Серіали та телепередачі, які розповідають про історію різних країн, життя впливових людей, зірок кіно, музики завжди користується попитом. Захоплюючі події, неординарні герої, їх дії і вчинки, які завжди впливали на хід подій певних людей, міст, підприємств і т.д. - саме це ви знайдете в представленому жанрі. Кращі історичні серіали дивитися онлайн безкоштовно українською ви зможе на сайті нашого порталу. Сьогодні глядачеві доступні високоякісні шедеври, які розповідають про життя знаменитих політиків, королів, військових - історії захоплюють з першого кадру!