» Спорт

Спортивні українською онлайн

3 сезон
Бейблейд Вибух Турбо
23 серій з 51
Рік: 2018
Тривалість: 20 хв.
Країна: Японія
Через два роки після Міжнародного кубку, історія фокусується на Айгер Акабане, дикій дитині, яка виросла в природі. Волт Аой разом зі своїм Волтроєком приїхав до Іспанії. Він гратиме у новій лізі і хоче приєднатися до команди Бі Сі Сол. Як тількі но Волт приїхав, він одразу потрапив в місце, куди сходяться всі блейдери. Він познайомився із Сайласом і вступив з ним у гру беями...
Дивитись онлайн
16 березня 2019
1 сезон
Баракуда
4 серії з 4
Рік: 2016
Тривалість: 52 хв.
Країна: Австралія
Вирушаємо в недалеке минуле. Перед нами розкинувся шикарний місто Мельбурн зразка 1996 року. Цей час є піком розквіту австралійського плавання. Головному герою проекту всього лише шістнадцять років. Денні Келлі вступив на навчання в спеціальну школу для еліти. Тут навчаються ті, хто в майбутньому може стати кимось більшим, ніж простим середньостатистичним громадянином. Однак..
Дивитись онлайн
27 лютого 2019
2 сезон
Гімнастки
20 серій з 20
Рік: 2010
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
В одному з американських міст розташована школа гімнастів. Тут тренують кращих з кращих. Спортсмени з цієї школи отримують найвищі нагороди. Троє дівчат претендують на участь в Олімпійських іграх. Такі різні, але, мета одна - перемогти за всяку ціну. Пейсон щодня працею прокладає собі дорогу до перемоги. Лорен розпещена улюблениця батька. Кейлі - відрада і велика Надія свого..
Дивитись онлайн
12 січня 2019
1 сезон
Гімнастки
20 серій з 20
Рік: 2009
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
В американському місті Боулдор розташовується одна з найкращих шкіл, де тренуються гімнасти, які претендують на найвищі місця в світовому рейтингу. На базі тренуються три спортсменки, на яких багато хто покладає надії пов'язані з тим, що вони зможуть блискуче виступити на майбутніх олімпійських іграх. Пейсон Кілер справжній трудоголік, Лорен Теннер розпещена улюблениця батька,..
Дивитись онлайн
12 січня 2019
5 сезон
Школа виживання
18 серій з 18
Рік: 2007
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Незважаючи на зовсім різне соціальне становище, але одну любов до великого спорту, головні герої картини - Лукас та Нейт продовжують так само зберігати одну таємницю, дізнавшись яку, вони усвідомили, що їхнє життя більше ніколи не буде колишнім. Незважаючи на це останній продовжує вести себе вкрай зарозуміло, щоразу ніби показуючи, хто тут господар. Але мало хто здогадується,..
Дивитись онлайн
26 грудня 2018
4 сезон
Школа виживання
21 серія з 21
Рік: 2006
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Лукас та Нейт - затяті шанувальники баскетболу. На цьому схожістю між ними закінчується. Але це тільки здається на перший погляд. Молоді люди навіть не можуть уявити, що між їхніми родинами набагато більше, ніж їм здається - у них спільний батько. Нейт, чиї батьки дуже заможні, гордовитий і впевнений в собі. Він талановитий гравець шкільної баскетбольної команди. Лукас же..
Дивитись онлайн
26 грудня 2018
3 сезон
Школа виживання
22 серії з 22
Рік: 2005
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
У 2005 році вийшла нова частина серіалу Школа виживання. Це вже третій сезон молодіжної драми. Тільки проблеми вже далеко не для підліткового віку. Тут замішані корупція, плетіння інтриг і навіть замаху на вбивство. Проте перегляди серіалу від обраної тематики не страждають і продовжують зростати. Загалом, як й інші великі проекти студії Warner Bros. Сам сценарист запрошує все..
Дивитись онлайн
26 грудня 2018
2 сезон
Бейблейд. Вибух Еволюція
51 серія з 51
Рік: 2017
Тривалість: 20 хв.
Країна: Японія
Другий сезон Бейблейд. Вибух Еволюція покаже нам продовження пригод Волта, який вирішив поїхати з друзями до Іспанії. Він гратиме у новій лізі і хоче приєднатися до команди Бі Сі Сол. Як тількі но Волт приїхав, він одразу потрапив в місце, куди сходяться всі блейдери. Він познайомився із Сайласом і вступив з ним у гру беями. Перша гра Волта скінчилася поразкою, а його бей..
Дивитись онлайн
4 грудня 2018
1 сезон
Бейблейд. Вибух
51 серія з 51
Рік: 2016
Тривалість: 20 хв.
Країна: Японія
Ласкаво просимо у світ "Бейблейд"! Ця історія про групу захоплених блейдерів, що прямують за своєю мрією у незабутній подорожі до вершини. Волт фанатіє від бейблейду. Шу, його кращий друг з дитинства, вважається вундеркіндом бейблейду і вже визнаним лідером Національного турніру Великої Четвірки Бейблейд. Волт, натхненний досягненнями Шу, ставить перед собою мету досягти..
Дивитись онлайн
28 вересня 2018

Спорт - це життя! Саме про це показано у кожної стрічці, що розповідає про спортсменів та їх досягнення. Цей напрямок мотивує і спонукає глядача вести активний спосіб життя. До того ж, регулярні заняття є порятунком у багатьох негативних ситуаціях, що відбуваються в житті. Дивитися кращі спортивні серіали безкоштовно онлайн українською ви можете на нашому сайті. Пропонуємо насолодитися серіалами, які заряджають позитивною енергією та дарують глядачеві цінні сили! Це своєрідна книга, яка допомагає розвиватися, що особливо актуально для молодого покоління!