» Серіал

Дивитися серіали українською онлайн

Серіали
1 сезон
Знедолені
3 серії з 6
Рік: 2018
Тривалість: 1 год.
Режисер: Том Шенкленд
Серіал є адаптацією однойменного роману Знедолені французького письменника Віктора Гюго. Сюжет розгортається навколо колишнього ув'язненого Жана Вальжана, який за невеликий проступок пробув на каторзі дев'ятнадцять довгих років. Він усіма силами намагається втекти від свого важкого минулого, в той час як непохитний інспектор Жавер продовжує його переслідувати. Це також історія..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
3 сезон
4400 зниклих
13 серій з 13
Рік: 2006
Тривалість: 41 хв.
Країна: США
Історія, що знаходиться в основі фантастичного серіалу 4400 зниклих розповідає глядачам про дивне зникнення великої кількості людей, а також про подальші події, що відбулися після цього дивного події. Все відбувається в двадцятому столітті, саме в ці роки в світі зникло безслідно рівно чотири тисячі й чотириста чоловік. Ніхто не знає причину цього явища і люди не були..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
2 сезон
4400 зниклих
12 серій з 13
Рік: 2005
Тривалість: 41 хв.
Країна: США
Нові подробиці гостросюжетної художньої драми про людей, колись пережили викрадення інопланетянами. Як пам'ятають глядачі подивилися першу частину історії, пам'ятають, що ті 4 з гаком тисячі чоловік після довгих років відсутності були повернуті на Землю. Цей факт тоді наробив багато шуму, кинув уряди всіх країн в паніку і ступор. Ніхто не розумів, що тепер буде, де насправді..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
1 сезон
4400 зниклих
5 серій з 5
Рік: 2004
Тривалість: 41 хв.
Країна: США
4400 - багато чи мало? Але саме така кількість людей прибуває на Землю. Як виявилося, вони зникли в абсолютно різний час і при абсолютно різних обставинах в ХХ столітті. Вони повернулися до своїх домівок зовсім не змінившись, що ввело їх рідних і близьких у великий шок, адже незважаючи на те, що ці 4400 колись зникли, життя продовжувала йти своєю чергою, тільки вже без них.....
Дивитись онлайн
21 січня 2019
3 сезон
Божевільні
13 серій з 13
Рік: 2009
Тривалість: 47 хв.
Країна: США
Життя головного героя кипить з кожним днем, ще б пак, адже він живе у величезному Нью-Йорку в найенергійнішу час, в якому все змінюється з неймовірною швидкістю. Шістдесяті - прекрасна пора в якому до зльоту йде рекламне агентство з досить цікавою назвою Стерлінга-Купер. На чолі цієї компанії варто директор - Дон Дрейпер, досить розумний, вкрай егоїстичний, а головне - він..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
2 сезон
Божевільні
13 серій з 13
Рік: 2008
Тривалість: 47 хв.
Країна: США
Другий сезон приголомшливо інтригуючою, драматичної і дуже емоційно живої картини продовжує оповідати про головного героя, чоловікові на ім'я Дон Дрейпер, що є главою рекламного агенства. Не так давно він зрозумів, що його справи знаходяться в досить скрутному становищі і вирішив все виправити. Спочатку йому здавалося, що він на коні, але кожен раз, коли він майже сягав своєї..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
2 сезон
Величне століття. Імперія Кесем
42 серій з 84
Рік: 2016
Тривалість: 46 хв.
Країна: Туреччина
Завдяки своїй красі юна Анастасія, що потрапила в гарем Ахмеда I, отримала ім'я Мехпейкер, що в перекладі означає луноликих. Сам же султан почав називати її Кесем, Сама Кохана, хоча за деякими джерелами вона ніколи не була абсолютною фавориткою. Чотирнадцять років вона провела поряд з султаном, народивши йому тринадцять дітей, і він ніколи і ні в чому їй не відмовляв. Після..
Дивитись онлайн
21 січня 2019
1 сезон
Божевільні
13 серій з 13
Рік: 2007
Тривалість: 47 хв.
Країна: США
Божевільні - енергійна і вкрай непередбачувана американська драма, яка переносить глядацьку аудиторію в шістдесяті роки минулого століття. Саме в цей час відчуває великі проблеми головний герой картини, чоловік на ім'я Дон Дрейпер, який є керівником рекламного агентства. І ніякого-небудь, а «Стерлінг-Купер», що знаходиться на найпопулярнішій нью-йоркської вулиці Медісон...
Дивитись онлайн
21 січня 2019
5 сезон
Готем
3 серії з 12
Рік: 2014
Тривалість: 48 хв.
Країна: США
Зрада, хитрощі, стрес, агресія, інтриги та розслідування - саме такий шлях довелося пройти головному герою, щоб досягти своєї мети. Серіал розповідає про кар'єрні сходи Джеймса Гордона, який видерся до посади комісара поліції з детектива-новобранця. Досить мало хто знає як саме йому вдалося це зробити, ніж пожертвував головний герой і яку ціну заплатили його близькі за..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
2 сезон
Каратель
5 серій з 13
Рік: 2018
Тривалість: 53 хв.
Країна: США
Смерть близьких людей, що стали мимовільними жертвами в бандитській перестрілці, змушує головного героя серіалу Каратель, колишнього морпіха Френка Касла, встати на стежку війни і помсти. Головний герой мріє про те, щоб помститися негідникам, тому кидає виклик кримінального світу Нью-Йорка. Злочинці мегаполісу - люди небезпечні, що володіють зв'язками та авторитетом, проте для..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
6 сезон
Бруклін 9-9
2 серія з 18
Рік: 2018
Тривалість: 22 хв.
Країна: США
Шостий сезон повертає на екрани улюблений багатьма глядачами комедійний проект, що розповідає про роботу бруклінського відділення поліції. Головні дійові особи, звичайно ж, професіонали своєї справи, однак навіть їм деколи не вистачає зосередженості, щоб доводити складні справи до кінця. У центрі сюжету виявляється молодий і перспективний коп Джейк Перальта, який завжди був..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
2 сезон
Зоряний шлях: Дискавері
1 серія з 15
Рік: 2019
Тривалість: 60 хв.
Країна: США
Другий сезон серіалу по всесвіту Зоряного шляху продовжить історію космічного корабля Дискавері. Це судно з екіпажем на борту пережило чимало. Головні герої, керуючі Дискавері, справжні авантюристи, які виявляються в самому епіцентрі екстремальних та небезпечних подій. Вони виконують важливу місію, намагаючись зберегти мир у галактиках. З епізоду в епізод персонажі дозволяють..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
1 сезон
Зоряний шлях: Дискавері
15 серій з 15
Рік: 2017
Тривалість: 50 хв.
Країна: США
Екіпаж знаменитого космічного судна направляється в далеку експедицію. Головною метою є розвідувальна місія, з пошуку нових планет і цивілізацій. Адже всесвіт бездонна, а всі її куточки приховують багато таємниць і світів. У серіалі «Зоряний шлях: Діскавері» астронавти налаштовані виконати завдання і діяти на благо поставленої мети. Але серед людей починають виникати сварки і..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
1 сезон
Історія про нас
3 серії з 6
Рік: 2017
Тривалість: 40 хв.
Країна: США
Морган Фрімен запрошує глядачів до перегляду авторського проекту, в якому він буде вести розмову на різні теми, які стосуються найважливіших проблем сучасності. Головний герой - відомий актор, режисер і автор численних документальних шоу. Морган не соромиться висловлювати свою думку і аналізувати погляди інших людей. Кожен новий епізод - це найважливіша і гостра проблема,..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
1 сезон
Кандіс Ренуар - детектив із декрету
8 серій з 8
Рік: 2013
Тривалість: 50 хв.
Країна: Франція
Після того, як головна героїня - Сесіль Ренуар усвідомлює, що в Сінгапурі її життя йде по давно придуманому сценарієм, що їй це точно не імпонує, вона вирішила, що час повернутися в рідні місця. Так вона і її діти опиняються у Франції. Головна героїня переконана в тому, що тепер їм всім там буде набагато краще: діти підуть в місцеву школу з хорошим ухилом в природничі науки, а..
Дивитись онлайн
19 січня 2019
3 сезон
Труднощі асиміляції
4 серії з 23
Рік: 2016
Тривалість: 20 хв.
Країна: США
Жанр: Комедія
Триває історія улюблених глядачам вашингтонських переселенців. Велика і дружна сімейка перебралася зі столиці Америки в не менше процвітаючу і багату Флориду. Герої були впевнені, що створений ними в місцевому Чайна-тауні м'ясної ресторанчик буде користуватися незмінним успіхом та принесе їх роду процвітання, але яке ж було здивування всіх дійових осіб, коли вони приїхали в..
Дивитись онлайн
18 січня 2019
1 сезон
Справедливість із Майклом Сенделом
21 серій з 24
Рік: 2009
Тривалість: 24 хв.
Країна: США
Цикл лекцій гарвардського професора Майкла Сендела, який став найвідвідуванішим курсом за всю історію Гарварду. Сендел досліджує ряд філософських, юридичних, антропологічних та політологічних питань, які визначають одне з центральних понять соціальних наук - "справедливість". В основі курсу лежить принцип інтерактивності: професор не надає готових відповідей на підняті..
Дивитись онлайн
18 січня 2019
1 сезон
Новобранець
10 серій з 13
Рік: 2018
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Режисер: Алексі Гоулі
Головний герой Джон Нолан завжди захоплювався роботою поліцейських, які відважно встають на захист людей та роблять все можливе, щоб збрегти безпеку міста. Саме тому юний Джон завжди мріяв стати захисником правопорядку. Його мрії судилося збутися, але зовсім нескоро. Уже в досить зрілому віці Нолан вирішує почати життя з чистого аркуша, забувши, що було до. Головний персонаж..
Дивитись онлайн
18 січня 2019

Без серіалів повсякденне життя сучасної людини вже ніяк уявити й не можна. До них міцно прикипіли один мільйон глядачів. За їх переглядом проводить своє дозвілля просто колосальна частина населення Землі. Що ж такого особливого в цих багатосерійних телефільмах? Як їм вдалося заволодіти умами і серцями не тільки представниць прекрасної статі, а й представників чоловічої частини людства, хоча які на початку посміювалися над слабкістю жінок до «мильних опер»? NBC - обдарувала світ культовими хітами «Друзі», «Коломбо», «Офіс». CBS - канал, що спеціалізується на ситкомах та детективах. Зняті «Два з половиною чоловіки», «Мислити як злочинець», «Елементарно». ABC - телемережа, що випустила «Відчайдушних домогосподарок», «Залишитися в живих», «Анатомію пристрасті». Fox - народно улюблений хіт «Доктор Хаус», сенсаційний «Фарго», комікс «Готем», а також чадні мульти для дорослих "Гріфіни" та "Сімпсони". ShowTime - на рахунку якого знамениті «Борджіа» та «Тюдори», драмеді «Хтива Каліфорнія». HBO - культовий «Клан Сопрано», суперуспішний проект «Гра престолів». AMC - завдяки якому з'явився на світ мегахіт «Пуститися берегів». Netflix - компанія постачальник, що займається з недавніх пір і виробництвом. Її рук справа - інтригуючий «Картковий будинок» та фантастика «Чорне дзеркало». Здорову конкуренцію американським телесеріалів складають британські. Їх знімає найбільша медіакомпанія BBC. На її рахунку такі хітові речі, як «Шерлок», «Доктор Хто» та багато інших. Ми пропонуємо без винятку дивитися онлайн серіали безкоштовно, в будь-який зручний час і стільки, скільки душа забажає. Залишайтеся з нами!