» Мелодрама

Мелодрами українською онлайн

6 сезон
Затока Доусона
24 серії з 24
Рік: 2002
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Фінальний сезон зворушливого молодіжного телесеріалу підводить сюжетні лінії до логічного завершення. Головна героїня серіалу «Бухта Доусона» як і раніше вчиться в університеті Вортенгтона. При цьому навчання дається їй не дуже легко, так як дівчина змушена одночасно працювати в місцевому барі. Зараз вона не зустрічається ні з Пейси, ні з Доусоном, звертаючи свою увагу на..
Дивитись онлайн
23 березня 2019
5 сезон
Затока Доусона
23 серії з 23
Рік: 2001
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Нові серії драматичного підліткового телесеріалу починаються досить благополучно - у Доусона з'являється шанс здійснити свою мрію, його приймають в престижну кіношколу; Джоуї зуміла вступити до університету своєї мрії, де вона намагається побудувати стосунки з красунчиком-викладачем. Інший герой серіалу «Бухта Доусона», Пейсі, колишній «бойфренд» Джоуї, вирішив не наслідувати..
Дивитись онлайн
23 березня 2019
4 сезон
Затока Доусона
23 серії з 23
Рік: 2000
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Протягом третього сезону Джоуї не наважувалася зробити остаточний вибір між двома хлопцями, які «оселилися» в її серці. Але в перших серіях четвертого сезону серіалу «Бухта Доусона» ми бачимо, що героїня все-таки визначилася - вона зустрічається з Пейси. Вони обидва щасливі, але періодично сваряться з тієї причини, що у них до цих пір не було інтимної близькості. А тут ще у..
Дивитись онлайн
23 березня 2019
3 сезон
Затока Доусона
23 серії з 23
Рік: 1999
Тривалість: 44 хв.
Країна: США
Давня підліткова історія мета і сенс, якої розповісти про молодіжні проблеми. Не важливо який рік був тоді і який йде зараз, турботи у підлітків по суті однакові, змінюються лише кружляють їх декорації. Будь ти в спідницях з криноліном, або в потертій толстовці з джинсами, нещасна любов залишається не здійснились в будь-якому випадку, негаразди з батьками та однокласниками, й..
Дивитись онлайн
23 березня 2019
1 сезон
Кохання напрокат
15 серій з 52
Рік: 2015
Тривалість: 1 год. 42 хв.
Країна: Туреччина
Хлопець Омер - фахівець із взуття. Він працює в модельному бізнесі та підбирає красуням просто приголомшливе взуття. Однак доля хлопця склалася не кращим чином. Рано загинули батьки, а його виховання на себе взяли тітка і дядько. Сімейством головує багатий дідусь Хулюсі, однак Омер з ранніх років заявив, що не потребує чужих грошей. Головний герой сам зміг встати на ноги, сам..
Дивитись онлайн
23 березня 2019
1 сезон
Чудотворці
6 серій з 10
Рік: 2019
Тривалість: 25 хв.
Країна: США
Комедійний телесеріал з чудовим акторським складом і цікавим сюжетом, який дозволить по-іншому поглянути на питання світобудови. Одного разу у Всевишнього вривається терпець, і тепер він сповнений рішучості повернути все на Землі до первісного вигляду. Під загрозою все людство, і в небесних офісах два ангела нижчої ланки намагаються зробити все залежне від них, щоб не сталася..
Дивитись онлайн
23 березня 2019
1 сезон
Розвелл, Нью-Мексико
9 серій з 12
Рік: 2019
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
У Нью-Мексико вічно твориться щось незрозуміле і неймовірне. Це місце відрізняється особливою любов'ю до надприродного. Сюжет бере свій початок в невеликому містечку Розвелл. Сюди повертається після довгої відсутності головна героїня, яка є дочкою іммігрантів. Вона довгий час намагалася знайти своє місце, але змушена повернутися в рідне місто. Несподівано перед дівчиною..
Дивитись онлайн
22 березня 2019
1 сезон
Дракула
10 серій з 10
Рік: 2013
Тривалість: 42 хв.
Дія серіалу «Дракула» відбувається в кінці XIX століття. В Лондон прибуває таємничий чоловік приємної зовнішності, який представився підприємцем з Америки на ім'я Олександр Грейсон. Головна мета заокеанського гостя - привнести кардинальні зміни в життя вікторіанського суспільства. Грейсон один з тих, хто яро виступає за модернізацію, і він прибув до Англії, щоб донести до..
Дивитись онлайн
14 березня 2019
1 сезон
Яструб та голубка
11 серій з 12
Рік: 2009
Тривалість: 51 хв.
Країна: Італія
Мимоволі ці двоє знаходять один одного в розпал подій, які змінять долю Європи. У той час, як іспанці та французи намагаються взяти під контроль владу. Наші незнайомці закохуються один в одного. Джуліо Брансіфорте осиротілий син бандита, який став капітан на службі у Кардинала Помпео Колона, який в свою чергу є заклятим ворогом сім'ї Кампірелі. Джуліо та Єлена не можуть бути..
Дивитись онлайн
8 березня 2019
2 сезон
Нескінченне кохання
130 серій з 130
Рік: 2016
Тривалість: 45 хв.
Країна: Туреччина
Головний герой Кемаль навіть не очікував, що до нього прийде справжня перша любов. Спочатку приголомшлива зустріч з дівчиною в автобусі, чудовий портрет, який героїня присвятила молодій людині, а після - геройське порятунок. Здається, що між молодими людьми можуть зав'язатися відносини. Однак почуттям закоханих може перешкодити лише одне - батьки. Ніхана є представницею..
Дивитись онлайн
4 березня 2019
1 сезон
Нескінченне кохання
114 серій з 114
Рік: 2015
Тривалість: 45 хв.
Країна: Туреччина
Історія цієї закоханої пари була дивовижною. Він зустрів її абсолютно несподівано. Спочатку вони перетнулися в автобусі, після вони побачилися у виставковому залі, де головний герой побачив власний портрет і був ошелешений. А коли героїня тонула, то він врятував їй життя. Усе розвивалося швидкими темпами, тому герої не завжди встигали обмірковувати свої почуття. Таке могло..
Дивитись онлайн
3 березня 2019
5 сезон
Вікінги
20 серій з 20
Рік: 2017
Тривалість: 45 хв.
П'ятий сезон популярного серіалу, який розповідає про Рагнар Лодброк, відважного вождя племені вікінгів, який зміг вписати своє ім'я в світову історію, як правитель одного з найбільш вольових, сильних і непохитних держав. Головний герой цього серіалу об'єднує королівства і племена вікінгів, щоб створити сильне величезна держава, здатне перемогти будь-якого недоброзичливця...
Дивитись онлайн
3 березня 2019
4 сезон
Вікінги
20 серій з 20
Рік: 2016
Тривалість: 45 хв.
Про їхні подвиги і войовничому вдачу складають легенди. Перед їх полководцями і богами тріпоче весь світ. Вони - вікінги. Вільному войовничому народу, що проживає на скандинавських землях, не чужі прості людські емоції і почуття. Вони так само як і всі ведуть свій побут, так само як і всі намагаються прожити в цьому небезпечному і жорстокому світі, так само як всі люблять і..
Дивитись онлайн
3 березня 2019
1 сезон
Ми - такі
9 серій з 37
Рік: 2017
Тривалість: 2 год. 8 хв.
Країна: Туреччина
Режисер: Ясин Услу
Перед вами турецька адаптація відомого американського серіалу «Безскоромні». У центрі уваги виявляється проста стамбулькая сім'я, у якій справи йдуть не кращим чином. Батько зовсім безвідповідально поводиться, напиваючись кожен день. За порядком у будинку і дітьми стежить старша сестра по імені Філіз. Їй доводиться робити все, щоб встигати стежити за господарством, доглядати..
Дивитись онлайн
2 березня 2019
1 сезон
Світанкова Йона
24 серії з 24
Рік: 2014
Тривалість: 24 хв.
Країна: Японія
Японський багатосерійний мультфільм навіяний мотивами, властивими фентезі та являє собою розповідь про мінливої ​​життя казкової принцеси. До свого шістнадцятиріччя Коука Єна мала все - турботу батька-імператора, красиві наряди, дорогі прикраси і перспективу зайняти трон. А її коханий, Су Вон, був завжди поруч і, як здається, почуття юнаки і дівчата були взаємні. Цю ідилію не..
Дивитись онлайн
2 березня 2019
1 сезон
Білий танець
4 серії з 4
Рік: 1998
Тривалість: 48 хв.
Ірландія тридцятих років. Юна дванадцятирічка дівчинка Елізабет закохується в красеня-актора бродячої театральної трупи. Вони проводять ніч разом, театр їде, і Ліза залишається одна. А незабаром вона розуміє, що у неї буде дитина, якій належить вирости без батька. Батьки, боячись, що дочка принесе ганьбу в їх сім'ю, видають Елізабет за сорокарічного вдівця, батька п'ятьох..
Дивитись онлайн
2 березня 2019
1 сезон
Статус стосунків: усе складно / Сімейний стан: усе складно
40 серій з 40
Рік: 2015
Тривалість: 1 год. 58 хв.
Країна: Туреччина
Режисер: Бариш Йош
З гордості, страху, ненависті вони не відразу зуміють зрозуміти, що саме за почуття палають в їх серцях. Вони будуть здійснювати необачні вчинки і помилятися на шляху своєї любові. Чи зможуть молоді люди визначитися в своїх почуттях і знайти вихід з таких заплутаних стосунків? Хто з них вийде переможцем з ситуації, що склалася?
Дивитись онлайн
28 лютого 2019
1 сезон
Діагноз: Майже не закохані
8 серій з 8
Рік: 2015
Тривалість: 2 год. 2 хв.
Країна: Туреччина
Сінан дуже хороший лікар, адже він працює у відділенні швидкої допомоги, де просто неприпустимі помилки. Кожен день він рятує людські життя, тому у нього зазвичай не залишається часу на особисте життя. Весь свій час він проводить в одній з клінік Стамбула, а після цього просто йде до себе додому. Друзі постійно говорять йому, що пора знайти дівчину, але у Сіана немає на це..
Дивитись онлайн
28 лютого 2019

Якщо ви віддаєте перевагу серіалам, які розповідають про пристрасні відносини, кохання, драматичні події, цей розділ сайту створений спеціально для вас! Тут ви можете дивитися багатосерійні мелодрами українською безкоштовно без будь-яких обмежень. На нашому порталі вас чекає величезна різноманітність серіалів та аніме, знятих кращими режисерами. Не секрет, що сучасний кінематограф може запропонувати глядачеві великий вибір різних жанрів, але цей є найбільш бажаним. Серіали цього напрямку віддають перевагу чоловіки і жінки різного віку, із задоволенням дивляться представники молодшого покоління. Картини здатні проникнути глибоко в душу, викликаючи бурю різнопланових емоцій. Якщо ви хочете отримати подібні відчуття, пропонуємо дивитися мелодрами українською безкоштовно онлайн, не втрачаючи ні хвилини!