» Документальний

Документальні українською онлайн

1 сезон
Анатомія бою
8 серій з 8
Рік: 2006
Тривалість: 50 хв.
Режисер: Майкл Стерн
Професійні військові, неймовірні технології та штучна лабораторія, яка імітує реальні умови бою. Перевіримо вестибулярний апарат льотчика, втопимо морського котика, зупинимо серце снайпера все і не тільки ми зробимо всупереч науці в циклі передач "Майстри бойових мистецтв". Новітні технології дозволяють інженерам точно розрахувати неймовірну фізику та фізіологію, які утворюють..
Дивитись онлайн
9 березня 2019
1 сезон
Династії
4 серії з 6
Рік: 2018
Тривалість: 53 хв.
Тварини, занесені до Червоної книги, охороняються державними представниками різних країн, на території яких знаходяться їхні ареали проживання. У проекті Династії глядачі познайомляться з тими видами живих організмів, які протягом всієї історії вважалися людьми досить поширеним видом, проте в нинішній момент відчувають великі проблеми з населенням, через що людство бориться з..
Дивитись онлайн
23 лютого 2019
1 сезон
Справедливість із Майклом Сенделом
24 серії з 24
Рік: 2009
Тривалість: 24 хв.
Країна: США
Цикл лекцій гарвардського професора Майкла Сендела, який став найвідвідуванішим курсом за всю історію Гарварду. Сендел досліджує ряд філософських, юридичних, антропологічних та політологічних питань, які визначають одне з центральних понять соціальних наук - "справедливість". В основі курсу лежить принцип інтерактивності: професор не надає готових відповідей на підняті..
Дивитись онлайн
2 лютого 2019
1 сезон
Осушення океану
9 серій з 10
Рік: 2018
Тривалість: 47 хв.
Режисер: Марк Тілі
Сучасні технології задіяні всюди. У повсякденному житті ми навіть не можемо уявити себе без гаджетів. Однак багато хто з нас навіть не можуть подумати про те, які видатні досягнення технології використовуються в наукових дослідженнях. Вчені використовують передові розробки, які допомагають їм вивчати нашу планету. Саме завдяки хитромудрим пристроїв люди постараються дістатися..
Дивитись онлайн
28 січня 2019
1 сезон
Історія про нас
3 серії з 6
Рік: 2017
Тривалість: 40 хв.
Країна: США
Морган Фрімен запрошує глядачів до перегляду авторського проекту, в якому він буде вести розмову на різні теми, які стосуються найважливіших проблем сучасності. Головний герой - відомий актор, режисер і автор численних документальних шоу. Морган не соромиться висловлювати свою думку і аналізувати погляди інших людей. Кожен новий епізод - це найважливіша і гостра проблема,..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
1 сезон
Бойова залізниця
8 серій з 8
Рік: 2015
Тривалість: 43 хв.
Сталева міць, що поставила мистецтво знищувати на залізничні рейки. Чи є слабке місце у німецьких локомотивів? Як будувався поїзд "фюрера"? Та де знаходиться залізниця смерті? Невідомі інженерні подвиги другої світової у циклі документального фільму "Бойова залізниця".
Дивитись онлайн
7 січня 2019
1 сезон
Фабрика погоди з Річардом Хаммондом
4 серії з 4
Рік: 2014
Тривалість: 58 хв.
Режисер: Грем Бут
Погодні явища вселяють нам побожний жах: вони володіють руйнівною силою та дивовижною красою. В якому б куточку Землі ви не знаходилися, погода формує світ навколо вас. Але при цьому ми не розуміємо, як вона працює. Погода - навіть звичайнісінька - повна таємниць і чудес. Незважаючи на те, що вчені досліджують її протягом багатьох століть, ми знаємо про принципи дії погоди..
Дивитись онлайн
27 грудня 2018
1 сезон
Невинний
6 серій з 6
Рік: 2018
Тривалість: 48 хв.
Країна: США
Режисер: Клей Твіл
Ця історія абсолютно реальна та свого часу наробила багато шуму в США. У центрі оповідання життя людини з дивовижною долею. Рон Вільямсон, гравець нижчої бейсбольної ліги з футболу з Оклахоми, був звинувачений в згвалтуванні і вбивстві Дебри Сью Картер. Тіло нещасної офіціантки було знайдено недалеко від його будинку. Суд, не повірив у його невинність і засудив до смертної..
Дивитись онлайн
25 грудня 2018
2 сезон
Воїн всіх часів
13 серій з 14
Рік: 2010
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Режисер: Тім Прокоп
Бойові експерти, науковці та лікарі зібралися на спеціальному майданчику, щоб змоделювати смертельний поєдинок між двома найгрізнішими воїнами свого часу. У кожній серії на манекенах і свинячих тушах буде випробувано всю відому смертельну зброю - в спробі дізнатися, яке з них залишає жертві найменше шансів на виживання. А в кінці серії телепередачі Воїн всіх часів ви зможете..
Дивитись онлайн
25 грудня 2018
1 сезон
Воїн всіх часів
7 серій з 10
Рік: 2009
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Режисер: Тім Прокоп
Пірат чи лицар, майстер шаоліня чи монки, агент КДБ чи ЦРУ? Чк можуть завершиться смертельний двобій між цими бійцями, якщо вони зіткнуться обличчям до обличчя? Порівняйте зброю та бойові навички воїнів різних епох, щоб визначити сильнішого. Експерти протестують спорядження, розкажуть про тренування бійців, а потім змоделюють сутичку між ними, щоб перевірити воїнів у реальному..
Дивитись онлайн
25 грудня 2018
4 сезон
Скарби зі звалища
26 серій з 26
Рік: 2013
Тривалість: 20 хв.
Країна: США
Наші мисливці за Скарбами зі звалища продовжують свої пошуки різних реліквій. Вони прагнуть «підкорити» такий великий штат, як Каліфорнія. Заповзятливі хлопці відкрили свою лавку і навіть найняли нового працівника, Сесілію, вона менеджер, якій довелося піти з колишньої роботи, так як її шеф розорився. Сьогодні хлопці їдуть на черговий аукціон в Кавінов, там будуть виставляти..
Дивитись онлайн
24 грудня 2018
3 сезон
Скарби зі звалища
25 серій з 25
Рік: 2012
Тривалість: 20 хв.
Країна: США
Головні герої Скарбів зі звалища - двоє хлопців, які вирішили заробити грошей, на своєму захопленні. Всі знають що торгівля антикварними речами прибуткова справа, хоча досить ризикована, іноді можна отримати значну суму грошей, іноді й програти. А вони будуть робити все так що б залишатися тільки у виграші і мати непоганий прибуток. Ален дуже добре знає вся справа, вед ще його..
Дивитись онлайн
24 грудня 2018
2 сезон
Скарби зі звалища
27 серій з 27
Рік: 2011
Тривалість: 20 хв.
Країна: США
Головні герої телепередачі Скарби зі звалища майстри своєї справи, вони завжди можуть отримати вигоду з укладеної угоди. Ален, як і його батько торговець антикваріату, він знає де можна знайти справжні цінності за прийнятну ціну. Його друг і напарник Клінтон добре знається на зброї йому під силу зламати сейф з будь захистом. Разом вони непереможний тандем, і направляють свої..
Дивитись онлайн
24 грудня 2018
1 сезон
Скарби зі звалища
8 серій з 8
Рік: 2010
Тривалість: 20 хв.
Країна: США
Головні герої телепередачі «Скарби зі звалища» - це два чоловіки, які вирішують заробити хороші гроші на своєму умінні розбиратися в антикваріат. Одного з них звуть Аллен Хафф, він справжній комерсант з антикваріату, всі у його родині займалися антикваріатом, тому він ас у своїй справі. Іншого героя звуть Клінтон Джонс, цей хлопець хороший у всьому. Він прекрасно почуває себе..
Дивитись онлайн
14 грудня 2018
9 сезон
Руйнівники міфів
17 серій з 22
Рік: 2011
Тривалість: 50 хв.
Країна: США
Даний сезон телепередачі був знятий у 2009 році. Джеймі Хайнеман та Адам Севідж - справжні фахівці зі спецефектів. Вони є ведучими програми «Руйнівники міфів» і знають всю правду про міські байки ти міфи. Всі експерименти хлопці проводять в затоці біля Сан-Франциско. Для того, щоб розвіяти ту чи іншу легенду, необхідно підготувати спеціальний полігон. Розглядатимуться міфи..
Дивитись онлайн
29 листопада 2018
8 сезон
Руйнівники міфів
21 серія з 24
Рік: 2010
Тривалість: 50 хв.
Країна: США
В черговий раз ведучі цієї передачі перевірять на правдивість ряд міських легенд. Автори проекту взяли багато часу для підготовки до восьмого сезону, однак довге очікування глядачів було повною мірою винагороджено. Тільки перший випуск передачі триває аж цілих дві години, що в два рази довше, ніж стандартна серія. Глядачам належить побачити перевірку голлівудських трюків з..
Дивитись онлайн
29 листопада 2018
7 сезон
Руйнівники міфів
22 серії з 24
Рік: 2009
Тривалість: 50 хв.
Країна: США
Discovery Channel не припиняє знімати досить успішний проект про міфи, які мають місце бути в реальному світі та перевіряти їх за допомогою різноманітних пристосувань. Сьомий сезон, який можна подивитися на цій сторінці без обмежень, був запущений в ефір у 2008 році. Руйнівники в черговий раз перевірять ряд масштабних легенд, незважаючи на те, що підготовка до їх випробувань..
Дивитись онлайн
29 листопада 2018
6 сезон
Руйнівники міфів
18 серій з 20
Рік: 2008
Тривалість: 50 хв.
Країна: США
Шостий за рахунком сезон найцікавішої телепередачі, продовжує перевіряти поширені міфи. Як правило, кожна серія цієї передачі охоплює кілька міфів. Для проведення експериментів над ними використовуються пристосування різної складності. Щоб дістати їх, ведучим не потрібно залишати Сан-Франциско. Але бувають випадки, коли команді потрібно провести дорогий та масштабний..
Дивитись онлайн
29 листопада 2018

Документалістика - це не вигадка - це справжнісінька життя, знята не по попередньо підготовленим сценарієм. Жанр може поєднуватися з детективними історіями, драмами, подорожами, і це не весь список! Кращі документальні серіали та телепередачі дивитися українською онлайн ви можете на нашому сайті. Завдяки захоплюючим історіям, ви можете познайомитися з подіями в минулому або сьогоденні, споглядати наукові відкриття, культурні факти, дивовижні явища та багато іншого. Для зйомки подібного кіно знімальна команда повинна мати високий професіоналізм, а також володіти знаннями в певній темі. Найчастіше підготовка до процесу займає набагато більше часу, ніж зйомка і монтаж.