» Комедія
6 сезон
Бруклін 9-9
2 серія з 18
Рік: 2018
Тривалість: 22 хв.
Країна: США
Шостий сезон повертає на екрани улюблений багатьма глядачами комедійний проект, що розповідає про роботу бруклінського відділення поліції. Головні дійові особи, звичайно ж, професіонали своєї справи, однак навіть їм деколи не вистачає зосередженості, щоб доводити складні справи до кінця. У центрі сюжету виявляється молодий і перспективний коп Джейк Перальта, який завжди був..
Дивитись онлайн
20 січня 2019
1 сезон
Кандіс Ренуар - детектив із декрету
8 серій з 8
Рік: 2013
Тривалість: 50 хв.
Країна: Франція
Після того, як головна героїня - Сесіль Ренуар усвідомлює, що в Сінгапурі її життя йде по давно придуманому сценарієм, що їй це точно не імпонує, вона вирішила, що час повернутися в рідні місця. Так вона і її діти опиняються у Франції. Головна героїня переконана в тому, що тепер їм всім там буде набагато краще: діти підуть в місцеву школу з хорошим ухилом в природничі науки, а..
Дивитись онлайн
19 січня 2019
3 сезон
Труднощі асиміляції
4 серії з 23
Рік: 2016
Тривалість: 20 хв.
Країна: США
Жанр: Комедія
Триває історія улюблених глядачам вашингтонських переселенців. Велика і дружна сімейка перебралася зі столиці Америки в не менше процвітаючу і багату Флориду. Герої були впевнені, що створений ними в місцевому Чайна-тауні м'ясної ресторанчик буде користуватися незмінним успіхом та принесе їх роду процвітання, але яке ж було здивування всіх дійових осіб, коли вони приїхали в..
Дивитись онлайн
18 січня 2019
1 сезон
Крутий вчитель Онідзука
43 серії з 43
Рік: 1999
Тривалість: 23 хв.
Країна: Японія
Режисер: Абе Норіюкі
Онідзука ніколи не був учителем і з педагогічною наукою незнайомий. Методи його виховання не вселяють довіри, а вчительські свої обов'язки виконує не охоче. Бандитська зовнішність і сумнівне хуліганський минуле досить підозріло. Серйозне ставлення до життя не для нього. Що ж він робить в самому відчайдушному класі школи? Справа в тому, що Оніздука вирішив змінити своє життя,..
Дивитись онлайн
18 січня 2019
1 сезон
Коли я переродився слизом
15 серій з 24
Рік: 2018
Тривалість: 23 хв.
Країна: Японія
37-ми річний Сатору Микамі був убитий грабіжником намагаючись захистити свого друга. Тут би й історії кінець, та все обернулося інакше, несподівано він переродився слизом в фентезі світі. Тільки ось, що може зробити звичайний слиз? Що ж, залишається лише дізнатися, чим закінчиться ця дивовижна подорож у зовсім іншому світі! Можливо, деякі з них все ще вірять, що зможуть..
Дивитись онлайн
16 січня 2019
9 сезон
Буває й гірше
23 серії з 23
Рік: 2017
Тривалість: 22 хв.
Країна: США
Фінальний дев'ятий сезон серіалу Буває й гірше. У родині Хекі все ще тривають нескінченні пошуки грошей додаткової роботи і всього, що необхідно сімейству з 5-ти осіб, троє з яких діти. З сезону в сезон вони борються за те, щоб жити пристойно і ні в чому собі не відмовляти, і все сподіваються, що далі не стане гірше. Попередні роки не давали їм приводу для якогось особливого..
Дивитись онлайн
15 січня 2019
8 сезон
Буває й гірше
23 серії з 23
Рік: 2017
Тривалість: 22 хв.
Країна: США
У родині Геків тривають нескінченні пошуки грошей додаткової роботи і всього, що необхідно сімейства з 5-ти осіб, троє з яких діти. З сезону в сезон вони борються за те, щоб жити пристойно та ні в чому собі не відмовляти, і все сподіваються, що далі не стане гірше. Попередні роки не давали їм приводу для якогось особливого оптимізму, але люди істоти вперті, можливо їх терпіння..
Дивитись онлайн
15 січня 2019
2 сезон
Орвілл
3 серії з 12
Рік: 2018
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Товариші, ви будете сміятися, але людство знову закинуло своїх кращих американських синів в глибокий космос, звичайно не одних, а на дорогому кораблі, який будували всією планетою. Як і 40 років тому зайнятися персонажам в безповітряному просторі нічим, і вони щоб розвіяти смуток шукають пригоди на свої п'яті точки, різного ступеня привабливості. В наявності: космічні монстри,..
Дивитись онлайн
14 січня 2019
1 сезон
Сонік Бум
52 серії з 52
Рік: 2014
Тривалість: 11 хв.
Країна: США, Франція
Їжака Соніка знають у всьому світі: з надзвуковою швидкістю він проник на екрани моніторів наших телевізорів в найвіддаленіших країнах. Гострий на язик, хоробрий та невловимий, Сонік кидається у вир пригод (а точніше, ніколи звідти і не виходить!), Де його чекають нові зіткнення зі старовинним противником, генієм-лиходієм Доктором Еґманом. Мало того, що Сонік швидко бігає,..
Дивитись онлайн
14 січня 2019
1 сезон
Ван Піс / Великий куш
152 серії з 600
Рік: 1999
Тривалість: 24 хв.
Країна: Японія
Режисер: Уда Коносуке
Ван Піс - екранізація однойменної манги. Сюжет розкриває історію команди «Піратів Солом'яного капелюха». Командою керує її лідер - капітан Монкі Д. Луффі. Він має особливий дар: його тіло тягнеться подібно гумі. Таку здатність головний герой отримав ще в дитинстві, коли з'їв зачароване плід. Головна мета команди - скарб під назвою «Ван-Піс», яке зробить їх ватажка Королем..
Дивитись онлайн
13 січня 2019
1 сезон
Гінтама / Ґінтама
20 серій з 201
Рік: 2006
Тривалість: 26 хв.
Країна: Японія
Ми побачимо перший контакт землян з інопланетянами, який відбувся в середині 19 століття. Інопланетні кораблі Амант давно вже хотіли завоювати землю і підпорядкувати собі все людство. Тому відразу по прибуттю, прибульці влаштували бій. На жаль, мечі самураїв мали не надто велику силу, на відміну від зброї, яку використовували ворожі сили. В результаті чого японським самураям..
Дивитись онлайн
13 січня 2019
2 сезон
Людина майбутнього
13 серій з 13
Рік: 2019
Тривалість: 30 хв.
Країна: США
Головний герой серіалу працює в невеликому дослідницькому центрі. В Девлін вивчають сексуальні дисфункції. Сам молодий чоловік Джош відчуває деякі проблеми з веденням статевого життя. У нього дуже низька самооцінка через те, що налагодити контакти з представницями протилежної статі не вдається. Правда, у хлопця є сильна сторона: він чудово грає в комп'ютерну гру Кібергеддон...
Дивитись онлайн
12 січня 2019
2 сезон
Звабливі та вільні
22 серії з 22
Рік: 2010
Тривалість: 21 хв.
Країна: США
Комедійна картина під назвою Звабливі та вільні продовжує розповідати про пригоди головної героїні, дівчини на ім'я Джулс. Після розлучення пройшло вже досить багато часу і тепер вона знову вирішила що готова до серйозних стосунків, тільки ось знайти чоловіка своєї мрії завдання вкрай складне, особливо якщо тобі вже перевалило за сорок. Загалом, в нових серіях глядачів чекає..
Дивитись онлайн
9 січня 2019
1 сезон
Звабливі та вільні
24 серії з 24
Рік: 2009
Тривалість: 21 хв.
Країна: США
Є вона - розлучена жінка в самому світанку своїх сил і є він - невелике містечко Флориди. Як же в цьому населеному пункті знайти молодого, красивого, а головного галантного кавалера? Завдання не з легких. Головній героїні сорок років і її звуть Джулс, вона виховує сина підліткового віку, який намагається швидше втекти з дому, щоб не жити зі своєю мамою. Головна героїня завжди..
Дивитись онлайн
9 січня 2019
2 сезон
Живий за викликом
13 серій з 13
Рік: 2008
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
У маленького Неда дар оживляти мертвих одним дотиком. Але якщо він не доторкнеться до ожилому людині протягом хвилини, то загине який-небудь інша людина. А якщо доторкнеться, то ожив знову помре. Подорослішавши, Нед за допомогою свого дару допомагає поліції: оживив на хвилину жертву, він дізнається ім'я винного і повертає її назад. Одного разу в якості жертви йому попадається..
Дивитись онлайн
8 січня 2019
1 сезон
Живий за викликом
9 серій з 9
Рік: 2007
Тривалість: 42 хв.
Країна: США
Комедійний детектив під назвою Живий за викликом розповідає про головного героя, молодого чоловіка, який в один із днів усвідомив, що від його дотику трапляється диво, в прямому сенсі цього слова. Виявляється, варто лише йому доторкнутися до мертвого людини, як вона миттєво оживає. Але як виявилося, тут теж є якийсь баланс: оживив своїм дотиком одного, він десь ненавмисно..
Дивитись онлайн
8 січня 2019
1 сезон
Поліцейський загін!
6 серій з 6
Рік: 1982
Тривалість: 25 хв.
Країна: США
Один з найулюбленіших серіалів Америки, це був прорив в кінематографії вісімдесятих років. Поліцейський загін - це тільки назва здається суворим, але зміст цього серіалу здивує кожного глядача. Цілком і повністю він містить гумористичні сцени, комічний сюжет робить яскравіше погляд глядача. Леслі Нільсен є одним з головних героїв цієї картини, його знають практично в кожному..
Дивитись онлайн
8 січня 2019
6 сезон
Дві дівчини без копійчини
22 серії з 22
Рік: 2016
Тривалість: 22 хв.
Країна: США
Жанр: Комедія
У невеликому кафе працюють офіціантками Макс та Керолайн. На перший погляд у цих дівчат не може бути нічого спільного! Але вони обидві мріють стати власницями власного бізнесу, що приносить стабільний дохід. Однак, щоб заснувати процвітаючу справу, необхідно мати у своєму розпорядженні необхідними засобами. Поки у дівчат грошей немає, і вони намагаються їх накопичити. Макс..
Дивитись онлайн
6 січня 2019