» Біографія

Біографії українською онлайн

1 сезон
Вініл
10 серій з 10
Рік: 2016
Тривалість: 1 год.
Країна: США
Новий музичний серіал присвячений «драйвовим» 70-м. Головним героєм цієї епопеї стане Річард Фінестра господар звукозаписної студії, яка зараз не просто терпить серйозні збитки, а перебуває на межі повного банкротства. Але ж ще зовсім недавно все було так добре, купа контрактів, свій лейбл та прибуток. Але тепер він змушений вдень і вночі думати над тим, як повернутися в світ..
Дивитись онлайн
19 грудня 2018
1 сезон
Місіс Вілсон / Mrs. Wilson
3 серії з 3
Рік: 2018
Тривалість: 40 хв.
Англія перших повоєнних років. Елісон ніколи не вважала себе видатною жінкою, все ж її чоловік письменник, хоча і вельми скромний. Але тихе сімейне життя руйнується зі смертю містера Вілсона. Тільки тепер жінка з'ясовує, що ніяка вона не дружина письменника, тому що, по-перше він вже одружений, а по-друге, не письменник, а розвідник. Як каже жартівливе прислів'я, чим далі в..
Дивитись онлайн
13 грудня 2018
4 сезон
Величне століття. Роксолана
46 серій з 46
Рік: 2013
Тривалість: 1 год. 40 хв.
Країна: Туреччина
Запрошуємо вас на перегляд нового сезону серіалу Величне століття. Роксолана. Історія розповідає про непросту долю юної Олександри, яка потрапила в полон до турецького султана Сулеймана та пройшла шлях від простої наложниці до коханої дружини правителя. Головній героїні належить подолати чимало труднощів, починаючи від простої конкуренції, закінчуючи зрадою, ворожнечею,..
Дивитись онлайн
8 листопада 2018
3 сезон
Величне століття. Роксолана
46 серій з 46
Рік: 2012
Тривалість: 1 год. 40 хв.
Країна: Туреччина
Третій сезон найпопулярнішого турецького серіалу, який став одним з найулюбленіших проектів на вітчизняному телебаченні. Історія про життя простої української дівчини на ім'я Олександра, яка потрапила в полон до самого султана Сулеймана. Той прозвав її Хюррем, що означає - найулюбленіша. Однак цього звання їй довелося домагатися дуже довго. Дівчина, яка виявилася в числі..
Дивитись онлайн
8 листопада 2018
2 сезон
Величне століття. Роксолана
39 серій з 39
Рік: 2011
Тривалість: 1 год. 40 хв.
Країна: Туреччина
Ласкаво просимо в казковий світ Османської Імперії. Перед вами часи правління султана Сулеймана Першого. У ці роки Туреччина процвітала та ставала сильнішою й могутнішою на світовій арені. Правда, мало хто знає, в чому криється справжня причина такого небувалого розвитку. У центрі уваги сюжету виявляється історія молодої дівчини Олександри, яка потрапила в полон до Сулейману...
Дивитись онлайн
8 листопада 2018
1 сезон
Величне століття. Роксолана
24 серії з 24
Рік: 2011
Тривалість: 1 год. 40 хв.
Країна: Туреччина
Неймовірної краси серіал розповідає про період піку розвитку Османської імперії під час правління Сулеймана I. Саме тоді в гаремі з'явиться чергова молоденька дівчина слов'янської зовнішності. Ось тільки життя її буде не як у всіх наложниць. Пройдуть роки, і вона стане правити Імперією. З перегляду серіалу глядачі дізнаються, як буде розвиватися історія того періоду: заслуги..
Дивитись онлайн
8 листопада 2018
2 сезон
Геній: Пікассо
10 серій з 10
Рік: 2018
Тривалість: 48 хв.
Країна: США
Другий сезон проекту Геній розповість про видатного художника ХХ століття. У центрі уваги сюжету виявляється Пабло Пікассо, представник кубізму та сюрреалізму, приголомшливий іспанський художник, скульптор і просто дивовижна людина. У цьому серіалі йтиметься не тільки про його творчість, а й про непросте життя, яке змусило головного героя відвідати різні країни, пізнати всю..
Дивитись онлайн
30 жовтня 2018
1 сезон
Геній
10 серій з 10
Рік: 2017
Тривалість: 51 хв.
Країна: США
Запрошуємо вас на перегляд нового серіалу під назвою Геній. У центрі сюжету виявляється історія життя одного з найвидатніших фізиків світу. Альберт Ейнштейн пройшов довгий шлях у своїй науковій діяльності, щоб досягти тих висот, про які ми сьогодні знаємо. Історія розповість про те, як юний Альберт спочатку намагався стати педагогом, лікарем, а в підсумку запам'ятався людям,..
Дивитись онлайн
30 жовтня 2018
1 сезон
Бодо
13 серій з 13
Рік: 2016
Тривалість: 55 хв.
Країна: Польща
Головний герой історичної драми - зірка польської сцени Еугеніуш Бодо. Дія серіалу «Бодо» охоплює кілька десятиліть першої половини XX століття, а також роки Другої Світової війни, яку актор не пережив. Еугеніуш Бодо показаний в картині як складна і багатогранна особистість: актор кіно, зірка кабаре, талановитий режисер і продюсер, з дитячих років мріяв про сцену. У..
Дивитись онлайн
29 жовтня 2018
1 сезон
Гудіні
2 серії з 2
Рік: 2014
Тривалість: 1 год. 14 хв.
Країна: США, Канада
Режисер: Улі Едель
Ця історія-біографія, яка оповідає про злети й падіння геніального віртуоза, якого тільки знав світ. Гаррі Гудіні - фокусник, чарівник, ілюзіоніст, шарлатан - кожен, кому вдавалося хоч на мить доторкнутися до нього і його діяльності, мали різне думка про нього, але всі сходилися в одному - він був неймовірно талановитий і незвичайний у своїй справі. Кожна серія серіалу буде..
Дивитись онлайн
2 серпня 2018
1 сезон
Американська історія злочинів
10 серій з 10
Рік: 2016
Тривалість: 45 хв.
Країна: США
В історії США є кілька гучних злочинів, з приводу яких десятиліттями ведуться суперечки. Незважаючи на те, що справи давно закриті, а вердикти винесені, до сих пір не можна з упевненістю стверджувати, хто є винним. Фільм розкриває секрети деяких загадкових вбивств і пригод, тому глядачі можуть подивитися на всім відомі справи під новим кутом.
Дивитись онлайн
9 липня 2018

Чи бажаєте дивитися кращі біографічні серіалів та телепередач онлайн. Все це можна хробити за допомогою нашого ресурсу. Тут зібрані нові твори від іменитих режисерів та сценаристів! Кожна людина хотіла б увічнити своє ім'я, досягти популярності, щоб про нього згадували не тільки рідні, а й мільйони абсолютно незнайомих людей. Домогтися цього вдається не кожному, адже тільки найсміливіші та талановиті особистості удостоюються такої честі. Для письменника важливо випустити книгу, яка здатна здивувати читача, для спортсмена - отримати нагороду в спортивних змаганнях, для політика - внести свій вклад в історію. Немає значення, чим займається людина, адже якщо він талановитий і розумний, гарантовано матиме успіх. Біографічні серіали онлайн українською якнайкраще здатні розповісти шанувальникам про життя їхніх кумирів.