» » Лексс 1 сезон

Лексс (1 сезон)

Lexx (1 season)
Режисер: Пол Донован
Рік: 1997
Тривалість: 1 год. 30 хв.
Звук: Багатоголосий закадровий
IMDB:
Статус: 2 серії з 3
Це справжній шедевр в жанрі «космічної опери», повний гумору і тонкої іронії над науковою фантастикою та її класичними сюжетними ходами.
В давнину космічна цивілізація Брунен-Джі боролася з цивілізацією Комах і здобула перемогу. За якийсь час у Всесвіті став набирати сили й завойовувати планети Його Тінь, дійшовши врешті й до війни з Брунен-Джі. В останній битві з Його Тінню всі Брунен-Джі загинули, проте однією з оракулів знищеної цивілізації було дано пророцтво, що колись правлінню Його Тіні покладе кінець останній з Брунен-Джі. Вбивши єдиного вцілілого, Його Тінь продовжив підкорення Всесвіту, впевнений, що пророцтво тепер не здійсниться.
Минає 2008 років. Його Тінь править Лігою 20000 планет, де встановлено суворі порядки і майже ніхто не наважується ослухатися волі володаря. Його Тінь в черговий раз переселяється в нове тіло, щоб продовжити своє життя, за якого буде завершено найпотужнішу зброю «Леккс». Серіал Лексс 1 сезон дивитися всі серії безкоштовно українською онлайн в хорошій якості.
9
0
+11
Лексс
SD 480p
Дивитись онлайн!
Перелік серій
Скріншоти

Серіал Лексс (1 сезон) онлайн українською

Онлайн
Дивитися Лексс 1 сезон українською онлайн безкоштовно
1 - Я вклоняюся Його Тіні
2 - Наднова


Розповісти друзям!
Коментарі (0)