» » Таємниці Смолвіля 9 сезон

Таємниці Смолвіля (9 сезон)

Smallville (9 season)
Країна: США
Рік: 2009
Тривалість: 40 хв.
Звук: Багатоголосий закадровий
IMDB:
Статус: 21 серії з 21
Смолвіль, невелике американське містечко, піддався справжнісінькій катастрофі. Над ним пройшов метеоритний дощ, зносячи все на своєму шляху, знищуючи людей, перевертаючи машини, зносячи будинки.
У цей момент подружжя Кентів знаходять серед руїн немовляти, маленького хлопчика, якого нарікають своїм сином і зберігають цю таємницю.
Малюк ріс, але Подружжя помітило, що хлопчик наділений незвичайною силою та швидкістю. Все життя вчать його приховувати це, щоб дар не викликав запитань, і хлопчик спокійно міг би відвідувати школу.
І ось Кларк виріс. Він - старшокласник, закоханий в свою однокласницю Лану, у якій є хлопець, найпопулярніший футболіст, зірка школи. Кларк страждає, але робить це мовчки.
Зовсім випадково він рятує від загибелі сина місцевого багатія Лекса Лутер, у якого чудесний порятунок викликав масу питань і бажання уважніше придивитися до юного Кента. З цього моменту почалися подвиги Кларка Кента в ролі супергероя. Серіал Таємниці Смолвіля 9 сезон дивитися всі серії безкоштовно українською онлайн в хорошій якості.
157
0
+11
Таємниці Смолвіля
SD 480p
Дивитись онлайн!
Перелік серій

Серіал Таємниці Смолвіля (9 сезон) онлайн українською

Онлайн
Дивитися Таємниці Смолвіля 9 сезон українською онлайн безкоштовно
Як завантажити торрент?
01) Savior (Спаситель)
Прем'єра: 25 вересня 2009
Режисер: Кевін Фейр
Сценаристи: Келлі Содерс і Брайан ПітерсонКларк каже Джор-Елу, що він готовий почати своє навчання, але Джор-Ел відсилає його назад в Метрополіс, щоб перед початком він розірвав відносини з Лоіс. Хлоя вражена, коли Лоіс раптово з'являється після відсутності протягом багатьох тижнів, і в Лоіс немає ніяких спогадів після її безслідного зникнення з каблучкою Легіону. Досліджуючи зруйновану монорельсову дорогу, Лоіс зустрічає Джона Корба, нового репортера в Дейлі Пленет, який негативно ставиться до Червоно-Синьої Плями. Хлоя просить Кларка використати каблучку Легіону, щоб повернутися в минуле і врятувати Джиммі, але він відмовляється, вбиваючи перший клин в їхню дружбу. Тим часом, Олівер продовжує котитися по похилій вниз, а Зод з'являється в особняку Люторів.

02) Metallo (Метало)
Прем'єра: 2 жовтня 2009
Режисер: Мейзрі Алмас
Сценаристи: Дон Уайтхед і Холлі ХендерсонПісля того, як Джона Корбена збиває вантажівка, він приходить до тями в покинутому приміщенні в ролі людини-машини з криптонітовим серцем. Джон усвідомлює, що тепер він має надлюдську силу і починає мстити Червоно-Синій Плямі, якого він сприймає як безвідповідального псевдогероя. Всупереч бажанням Кларка, Лоіс починає розслідування з приводу Червоно-Синьої Плями, підсумком чого стає те, що Корбен її викрадає.

03) Rabid (Вірус)
Прем'єра: 9 жовтня 2009
Режисер: Майкл Рол
Сценарист: Джордан ХоуліЗод і його солдати випускають вірус у повітря, який перетворює людей на зомбі. Єдиний спосіб зупинити це полягає в тому, щоб зробити протиотруту з крові Криптонця. Після того, як Лоіс заражена, Хлоя благає Кларка стати донором крові, щоб зупинити епідемію, незважаючи на те, що при цьому зростає ризик бути поміченим Зодом.

04) Echo (Ехо)
Прем'єра: 16 жовтня 2009
Режисер: Вейн Роуз
Сценарист: Брайан МіллерТесс змушує Олівера приїхати в Queen Industries на збори директорів, щоб показати акціонерам, що компанія стабільна. Але все міняється, коли з'являється Іграшковий майстер з бомбою і планом помститися Оліверу. Тоймен вимагає, щоб Олівер зізнався у вбивстві Лекса, або ж він все підірве. Тим часом, Кларк проходить своє навчання і отримує від Джор-Ела здатність чути думки інших людей.

05) Roulette (Рулетка)
Прем'єра: 23 жовтня 2009
Режисер: Кевін Фейр
Сценарист: Женев'єв СпарлінгОлівер отруєний і викрадений жінкою на ім'я Рулетка (Вікторія), яка говорить Оліверу, що він залучений в небезпечну гру і повинен боротися за своє життя. Після того, як Вікторія помирає на руках Олівера, його арештовує поліція. Він звертається до Хлої за допомогою. Тим часом, Лоіс лає Кларка за те, що той не розповів їй про спробу самогубства Олівера.

06) Crossfire (Між двох вогнів)
Прем'єра: 30 жовтня 2009
Режисер: Майкл Рол
Сценаристи: Дон Уайтхед і Холлі ХендерсонОлівер намагається допомогти молодій вуличній повії Мії (Спіді) покінчити з небезпечним життям, яке вона веде, пропонуючи зайнятися її навчанням, але у Мії інші плани. Лоіс просить Кларка, щоб той допоміг їй на прослуховуванні на місце телеведучого. Але обидва вражені, коли виявляється, що хочуть найняти їх обох, як команду.

07) Kandor (Кандор)
Прем'єра: 6 листопада 2009
Режисер: Жінно Шварц
Сценаристи: Ел Сепштайн і Турі МейерДжор-Ел загадковим чином з'являється на фермі Кентів, він шукає свого сина Кал-Ела, але замість цього знаходить Хлою. Зод, переконаний у тому, що Пляма і є Джор-Ел, вербує Тесс для допомоги в його пошуках, щоб змусити його розкрити таємницю своїх здібностей. Кларк розуміє, що Джор-Ел живий і перебуває на Землі, і мчить на його пошуки, щоб знайти його перш, ніж це зробить Зод.

08) Idol (Ідол)
Прем'єра: 13 листопада 2009
Режисер: Глен Вінтер
Сценарист: Енн Кофелль СондерсБлизнюки-супергерої Зен і Джейна з'являються в Метрополісі, щоб допомогти Плямі боротися зі злочинністю, але все закінчується тим, що вони заважають йому під час кількох порятунків, в результаті у Кларка з'являються проблеми з офісом окружного прокурора. Кларк вирішує виступити перед людьми як Пляма, щоб очистити своє ім'я.

09) Pandora (Пандора)
Прем'єра: 20 листопада 2009
Режисер: Морган Беггз
Сценаристи: Дрю Лендіс і Джулія СвіфтТесс викрадає Лоіс, щоб дізнатися, де вона перебувала під час свого зникнення. У спогадах Лоіс про майбутнє ми побачимо Метрополіс при правлінні Зода; Кларк позбавлений здібностей через червоне сонце; Хлоя і Олівер створює групу опору. Після того, як Кларк дізнається про події з майбутнього, він приймає важливе рішення, пов'язане з Зодом.

10) Disciple (Учень)
Прем'єра: 29 січня 2010
Режисер: Мейзрі Алмас
Сценарист: Джордан ХоуліМинуле Олівера наздоганяє його в образі Темного лучника, колись - вчитель Олівера, який тепер шукає шлях помсти. Його ціллю стають Лоіс і Хлоя. Олівер протистоїть Темному лучникові після того, як колишній наставник викрадає Мію, також відому як Спіді, але доходить до крайнощів, і Кларку доводиться поспішити, щоб уберегти його від ще однієї жахливої помилки.

11) Absolute Justice (Абсолютна Справедливість)
Прем'єра: 5 лютого 2010
Режисери: Глен Вінтер і Том Веллінг
Сценарист: Джеф ДжонсЛюдина на ім'я Сільвестр Пембертон вистежує Хлою і каже їй, що знає про її команді супергероїв і потребує їхньої допомоги. Проте, перш, ніж пояснити, хто він такий, на нього нападає, а потім і вбиває персонаж на ім'я Бурулька. Розслідування Кларка і Хлої приводить Кларка в колишній штаб Товариства Справедливості Америки, де він зустрічається з Нельсоном (Доктором Фейтом), Картером Холом (Хокменом) і Кортні (Старгерл). Кортні благає Хокмена і Доктора Фейта допомогти їй зловити вбивцю, але вони відмовляються від поновлення їх обов'язків як супергероїв. Кларк, Джон Джоунс, Зелена Стріла і Хлоя об'єднуються, щоб допомогти Товариству зупинити Бурульку, перш ніж він вб'є іншого члена групи. Тим часом, Лоіс отримує пакет від загадкового агентства під назвою «Розгром», управляє яким Аманда Воллер.

12) Warrior (Воїн)
Прем'єра: 12 лютого 2010
Режисер: Еллісон Мек
Сценарист: Брайан МіллерКларк зустрічає Затанну на конвенції коміксів, вона каже йому, що її батько наклав закляття на копію коміксу «Ангел Войовник», і тепер він має магічну силу. Молодий чоловік на ім'я Стівен краде цей комікс і опановує суперсили, перетворюючись в Ангела воїна, і рятує Хлою від жахливого нещасного випадку. Тим часом, Лоіс починає ревнувати Кларка через його відносин з Затаною.

13) Persuasion (Переконання)
Прем'єра: 19 лютого 2010
Режисер: Крістфоер Петрі
Сценарист: Енн Кофелль СондерсЦе День Святого Валентина і в той час, як Кларк йде на побачення з Лоіс, він несвідомо стає зараженим дорогоцінним криптонітом, який володіє чарівними властивостями. Кларк згадує при Лоіс, що йому шкода, що у них не було більш традиційних відносин, таким чином Лоіс залишає Дейлі Пленет, переїжджає до Кларка і починає планувати їх весілля. Усе ще не усвідомлюючи свою нову здатність, Кларк також недбало говорить Хлої, що він бажає, щоб вона більше часу присвячувала тому, щоб наглядати за ним. Таким чином, заражена Хлоя приймає його бажання близько до серця і намагається переконати Лоіс, в тому, що та не зможе нести тягар подруги Кларка.

14) Conspiracy (Змова)
Прем'єра: 26 лютого 2010
Режисер: Турі Мейер
Сценаристи: Ел Сепштайн і Турі МейерБернард Чішом, доктор, який помер і був повернутий до життя Кандорцями, і тепер вони можуть експериментувати над ним, втікає і викрадає кілька Кандорців, щоб довести, що прибульці вторглися на Землю. Бернард намагається змусити написати історію, в якій він висуває свої вимоги, але коли Лоіс відмовляється, він викрадає і її. Щоб врятувати своїх людей, Зод вдає з себе репортера Daily Planet і розкриває секретну лабораторію Бернарда. Кларк досягає лабораторії саме вчасно, щоб побачити, що Зод підстрілений.

15) Escape (Вікенд)
Прем'єра: 2 квітня 2010
Режисер: Кевін Фейр
Сценарист: Женев'єв СпарлінгКларк і Лоіс, їдуть з міста в тихий романтичний куточок, але їх планам заважають, коли вони стикаються з Хлоєю і Олівером в готелі. Незручний момент перерваний появою Срібної Вежі, яка націлюється на Кларка і Олівера. Тим часом, Тесс міряється силами з Зодом з дивовижним результатом.

16) Checkmate (Шах і мат)
Прем'єра: 9 квітня 2010
Режисер: Тім Скенлан
Сценарист: Джон ЧішольмТесс створює складний обман з метою викрасти Зелену Стрілу і передати його Аманді Воллер, яка розповідає йому, що уряд наймає його, щоб той служив своїй країні. Однак, Зелена Стріла рятується перш, ніж вони зможуть розкрити його особу. Після того, як Олівер посвячує Кларка і Хлою в події, всі троє приступають до розслідування, і Кларк здивований, коли виявляє, що розслідуванням викрадення Олівера також займається і Джон Джонс. Кларк відчуває, що Джон приховує від нього інформацію. Олівер і Кларк вражені, коли Тесс відкриває їм, що Аманда доглядає за кимось, кого називають «Наглядова Вежа». Воллер загрожує вбити Хлою, якщо Кларк не дасть їй імена та місця розташування іншої частини Ліги Справедливості.

17) Upgrade (Апгрейд)
Прем'єра: 16 квітня 2010
Режисер: Майкл Рол
Сценаристи: Дрю Лендіс і Джулія СвіфтЗод продовжує зображати з себе «Пляму» і просить Лоіс зайнятися розслідуванням щодо однієї із секретних лабораторій Тесс. У лабораторії відбувається вибух, але Лоіс рятує Джон Корбен, який був об'єктом багаторазових експериментів. Досліджуючи вибух, Кларк піддається впливу червоного криптоніта. І заражений Кларк приводить Зода в Фортецю. Тесс звертається до Хлої за допомогою, і вони посилають Корбена в Фортеця, щоб той завадив Кларку розкрити всі його таємниці.

18) Charade (Шарада)
Прем'єра: 23 квітня 2010
Режисер: Брайан Пітерсон
Сценаристи: Дон Вайтхед і Холлі ХендерсонЛоіс, досліджує дострокове звільнення з в'язниці колишнього окружного прокурора Раймонда Сакса, але при зустрічі він погрожує їй зброєю. Пляма рятує її, але це знято на плівку кур'єром, який планує продати фотографію Саксу. Лоіс і Кларк намагаються перешкодити передачі фотографії і при цьому стикаються з Максвеллом Лордом, багатим магнатом і співробітником «ШахМат», який намагається встановити особу Плями, щоб знищити його. Тим часом, Хлоя виявляє таємницю Зода.

19) Sacrifice (Жертвоприношення)
Прем'єра: 30 квітня 2010
Режисер: Кевін Фейр
Сценаристи: Джастін Хартлі, Брайан Міллер і Волтер ВонгТесс вривається в Сторожову Вежу, активуючи складну систему безпеки, яку встановила Хлоя, в кінцевому рахунку замикаючи обох жінок в пастці. Хлоя розуміє, що «Шах і Мат» завантажують інформацію про кандоріанців з сервера Вартової Вежі, що спонукає її до рішучих дій. Олівер протистоїть Зоду, але все закінчується випаленим символом «Z» на його грудях. Кларк розуміє, що Зод передав свої надздібності солдатам...

20) Hostage (Заручник)
Прем'єра: 7 травня 2010
Режисер: Глен Вінтер
Сценаристи: Джордан Хоулі і Енн Кофелль СондерсНа превеликий подив Кларка, Марта Кент повертається в Смолвіль в компанії свого нового друга Перрі Вайта. Лоіс і Перрі розуміють, що вони обидва працюють над однією і тією ж історією про Червону Королеву і вирішують об'єднатися, що в кінцевому рахунку піддає їх серйозній небезпеці. Хлоя допомагає Кларку шукати Книгу Рао, в якій, як вони вірять, міститься інформація про те, як зупинити Зода і його армію.

21) Salvation (Порятунок)
Прем'єра: 14 травня 2010
Режисер: Грег Біман
Сценаристи: Ел Сепштайн і Турі МейерЗод випускає свою армію, змушуючи Хлою звернутися за допомогою до своїх старих друзів. Зод говорить Лоіс, що він - Пляма і просить дівчину вкрасти Книгу Рао у Кларка. У сумнівах, Лоіс просить Кларка розповісти все начистоту, але той відмовляється. Хлоя і Олівер намагаються відновити системи Вежі, але юнак раптово зникає. Тесс намагається протистояти Зоду, але той лише змушує дівчину боротися за своє життя. Настає битва за Землю - між Кларком і Зодом...

Для того, щоб завантажити потрібний вам аніме з сайту uadub.com, необхідно зробити наступне:

  • 1) Скористайтеся пошуком, для знаходження потрібного вам серіалу:
    - в поле пошуку вводимо потрібну назву серіалу. Наприклад: Гра престолів
  • 2) Переходимо до перегляду серіалу і під відео знаходимо прикріплені торрент файли;

  • 3) Для того, щоб почати завантаження у вас має бути встановлена програма qBittorrent або її аналоги:

  • - завантажити та встановити програму можна на їхньому офіційному сатій https://www.qbittorrent.org/download.php

  • - після того, як програма буде готова завантажувати, не забудьте вказати на вашому комп'ютері шлях куди буде збережено серіал, щоб швидко знайти завантажений серіал.
  • Розповісти друзям!
    Коментарі (0)