» » Чорне Дзеркало 3 сезон

Чорне Дзеркало (3 сезон)

Black Mirror (3 season)
Рік: 2016
Тривалість: 50 хв.
Звук: Багатоголосий закадровий
IMDB:
Статус: 6 серій з 6 + спецвипуск
Завдяки сучасним технологіям, світ повноцінно розвивається. Кожен день приносить все більше скоєних пристосувань, що полегшують людську життя. Впродовж останнього десятиріччя дивним чином вплинуло на подальше просування технологічного прогресу.
Головні герої не знайомі між собою. У них свої життя, наповнені різними подіями. Об'єднує всіх несхожих людей їх взаємодія з технологічними приладами. Герої і не замислюються, наскільки сильно вони залежать від різних допоміжних гаджетів, які існують в людському житті як допоміжних механізми. Але як можна позбутися від згубного впливу технологій, що заполонили розум, а також інтереси всього людства? Чи важливо підтримувати подальший розвиток технологій, або краще подбати про культивації інших цінностей? Серіал Чорне Дзеркало 3 сезон дивитися всі серії безкоштовно українською онлайн в хорошій якості.
106
0
+22
Чорне Дзеркало
HD 720p
Дивитись онлайн!
Перелік серій
Скріншоти

Серіал Чорне Дзеркало (3 сезон) онлайн українською

Онлайн
Дивитися Чорне Дзеркало 3 сезон українською онлайн безкоштовно
0. Біле Різдво
Повнометражний епізод із трьох новел. На таємничому та далекому засніженому фортпості Метью та Джо за за різдвяною вечерею діляться один з одним моторошними історіями зі свого минулого. Метью - харизматичний та відкритий американський хлопець. Джо - замкнута людина, яка рідко контактує з людьми, що його оточують. Та чи справді вони є тими, ким здаються на перший погляд?

1. Вільне падіння
Коротко про епізод: Події відбуваються в світі, де оцінки в соціальних мережах («лайки», «п'ятірки» тощо) отримали юридичне значення. Завдяки технологіям доповненої реальності люди здатні в безперервному режимі бачити соціальні профілі один одного і виставляти оцінки за будь-який вчинок. При цьому кожна людина оцінюється за своєю усередненою оцінкою: людям зі статусом менше 3,0 може бути заборонений доступ до деяких громадських місць, «двійки» вважаються за соціопатів, "одинички" - маніяками, а люди зі статусом 4,5 і вище, як більш цінні члени товариства, користуються різними пільгами і перевагами.

2. Тестування гри
Коротко про епізод: Головний герой бере участь в тестуванні нової гри. Героя попереджають про те, що для участі в тестуванні буде проведена операція, але це його не зупиняє. Тестування полягає в тому, що в мозок монтується чіп, який зчитує страхи людини і перетворює їх в образи. Герою потрібно протриматися всього одну ніч.

3. Заціпся та танцюй
Коротко про епізод: Головний герой - підліток, який стає жертвою шантажу через malware-вірусу, що випадково потрапив на його ноутбук. Невідомі зловмисники змушують його виконувати різні доручення, в ході яких підліток знайомиться з іншими жертвами шантажистів, які беруть участь в такій собі «грі».

4. Сан Джуніперо
Коротко про епізод: У містечку Сан Джуніперо, на дискотеці знайомляться дві дівчини - Келлі та Йоркі. Між ними спалахує симпатія. Але Йоркі поки не може зважитися стати ближче і поїхати до Келлі на ніч. Через тиждень вона сама знаходить Келлі і погоджується на її запрошення. З цього моменту і починається розвиток стосунків між ними.

5. Люди проти Вогню
Коротко про епізод: Рядовий Страйп потрапляє в бойовий підрозділ, який зачищає Данію від «тарганів» - мутантів. На першому ж рейді Страйп спритно розправляється з двома, але в ході зачистки потрапляє під вплив приладу, створеного «тарганами», в результаті чого його імплантат зв'язку починає давати збої...

6. Ненависть народу
Коротко про епізод: Через велике поширення стільникового зв'язку майже повністю вимерли бджоли, на їх заміну люди створили АКД - автоматичні комахи-дрони, які лише частково контролюються людьми. При загадкових обставинах гине Джо Пауерс, яку за день до цього ненавидів кожен другий, бажаючи смерті за її статтю про жінку-інваліда. Її чоловік стверджує, що у неї почався напад, після якого вона сама собі розрізала горло. Розтин показав, що один з АКД прогриз її мозок. Компанія-виробник в шоці. На наступний день АКД вбив ще одну людину, яку люди так само активно ненавиділи в соціальних мережах.

Для того, щоб завантажити потрібний вам аніме з сайту uadub.com, необхідно зробити наступне:

  • 1) Скористайтеся пошуком, для знаходження потрібного вам серіалу:
    - в поле пошуку вводимо потрібну назву серіалу. Наприклад: Гра престолів
  • 2) Переходимо до перегляду серіалу і під відео знаходимо прикріплені торрент файли;

  • 3) Для того, щоб почати завантаження у вас має бути встановлена програма qBittorrent або її аналоги:

  • - завантажити та встановити програму можна на їхньому офіційному сатій https://www.qbittorrent.org/download.php

  • - після того, як програма буде готова завантажувати, не забудьте вказати на вашому комп'ютері шлях куди буде збережено серіал, щоб швидко знайти завантажений серіал.


  • Розповісти друзям!
    Коментарі (0)